Чай зроблений з любов'ю та дотриманням традицій

Вишукане втілення благородних англійських традицій чаювання

Народження бездоганної якості чаю

Чи замислювалися Ви коли-небуть, який шлях подолало чайне листя , щоб Ви змогли насолодитися неперевершеним смаком ароматного чаю HYLEYS.
Унікальний клімат острову Цейлон та натхненна праця людей створили відмінні умови для вирощування чайного куща -  рослини Camelia Sinensis. Майстерний підхід до купажування і неухильне дотримання всіх тонкощів технологічного процесу створють чай, що здатний перетворити будь-яке чаювання в особливу подію.

Етапи виробництва чаю HYLEYS

1

Зав’яюлювання

На Цейлоні застосовується природний спосіб завяливания на відкритому повітрі, що дозволяє в найкращій мірі зберегти натуральні властивості чайного листа. Чайне листя, розкладені в спеціальних жолобах, обдуваються повітрям для видалення з зайвої вологи. Цей процес займає від 6 до 20 годин.

2

Скручування

На виробництві елітних чаїв цей етап має велике значення, так як від нього залежать властивості чаю при заварюванні: ефірні олії, розкриття смаку та аромату – «серце» чаю. Скручування проходить у ролері, де і звертають маси чайного листа з різними швидкостями. Листя висихає в скрученому вигляді, в звичній для нас формі.

3

Ферментація

Це основний процес у виробництві чорного чаю. Чайні листки обдуваються теплим повітрям та взаємодіють з киснем. Результатом цього є утворення теафлавінів та теарубігінів, що надають настою червоно-коричневий колір та м’який, оксамитовий смак.

4

Сушка

Щоб вчасно зупинити процес ферментації та зафіксувати отримані властивості, застосовують високотемпературну сушку, яка дозволяє видаляти надлишкову вологу. Для чорного чаю застосовують вищу температуру ,а для зеленого нижчу. Чайні листки сушать 2 рази.

5

Сортування

Заключним етапом є ділення на сорти. За допомогою спеціальних сит різних розмірів чай сортується по розміру та формі чайного листка. Це дозволяє отримувати напій певної міцності та контролювати незмінність смаку при заварюванні конкретного сорту чаю.

6

Упаковка

Готові купажі Hyleys фасуються в фірмову пачку, що забезпечує оригінальність та збереження споживчих властивостей . Далі чай починає свій шлях до Вашого столу.

Елітні сорта чаю

Чай елітних сортів є справжньою гордістю як виробника, так і Цейлону, де багато десятиліть дбайливо культивуються добірні сорти чаю, щоб вишуканий продукт міг досягти будь-якого куточка планети і дійти до кожного поціновувача цього прекрасного напою.

O.P. Цілісний скручений лист. Настій має тонкий, ніжний смак і аромат.
Чай HYLEYS: Зелений чай з м'ятою (листовий).

O.P.A. Цілісний скручений лист. Настій має приємний смак і аромат, що варіюється в залежності від місця зростання.
Чай HYLEYS: Англійський Аристократичний (суцільнолистовий); Плід Пристрасті (суцільнолистовий); Ерл Грей (суцільнолистовий); Королівський купаж (суцільнолистовий).

B.O.P. Популярна нарізка листа, що підкреслює прекрасний баланс міцності і смаку.
Чай HYLEYS: Англійський сніданок (листовий); Особливий купаж (листовий).

B.O.P.F. Високогірний чай з більш дрібного, ніж BOP, листа. Має ті ж характеристики, що й BOP, але більш міцний на смак.
Чай HYLEYS: Королівський купаж (пакетики); Ерл Грей (пакетики з дрібним листом); Гармонія Природи; Чорний чай в пакетиках.

P.F. №1 Дрібні гранули, отримані за технологією СТС дають міцний напій. Ідеально підходить для фасування в пакетики.
Чай HYLEYS: Англійський Аристократичний (пакетики з дрібним листом); Англійський сніданок (пакетики).

Pekoe Листя спеціального скручування, з ніжним смаком і ароматом.
Чай HYLEYS: Англійський Фаворит.

Young Hyson Неферментований - крупнолистовий зелений чай. Виготовляється відповідно до старокитайської технології прожарювання чайного листя в глибокій сковороді.
Чай HYLEYS: Англійський зелений чай (листовий); Англійський зелений чай з жасмином (листовий).

Fannings Sp. Неферментований дрібнолистовий зелений чай. Виготовляється відповідно до старокитайської технології прожарювання чайного листя в глибокій сковороді.
Чай HYLEYS: Англійський зелений чай (пакетики з дрібним листом); Англійський зелений чай з жасмином (пакетики з дрібним листом); Гармонія Природи; Зелений чай в пакетиках; Англійський зелений з м'ятою в пакетиках.